Easy 2 Cast

talent search index

הסיפור של Easy2Cast
מאגר אמני הבמה והמסך הגדול ביותר בישראל
למה הקמנו את Easy2Cast?

האתר Easy2Cast (איזי טו קאסט) הוקם בשנת 2021 במהלך תקופת הקורונה ומשרת אמנים, מלהקים ובימאים המנויים בו. האפשרות למצוא אמנים מתחום הבמה במקום אחד מכל מקום בעולם, מבלי לחפש בהרבה אתרי סוכנויות שונות, הופך את חווית המחפש לקלה ונגישה, והאפשרות לשליחת אודישנים מצולמים שמועלים ללינק דרך האתר מקצרת את התהליך הסיזיפי הראשוני. מנקודת מבטו של השחקן, דף האומן שלו עשיר ומלא באינפורמציה, תמונות, שואו רילס, מייל ליצירת קשר, רשתות חברתיות ועוד. כל אלה הם חלק קטן מדף האמן אשר ניתן לעריכה בכל זמן ומכל מקום. האתר משתף בו בזמן את הסוכן ואת האמן על כל פנייה/זימון לאודישן מה שחושף שחקנים וסוכנויות למלהקים /בימאים / חברות הפקה שלא עבדו יחד קודם לכן.

אז איך האתר עובד?

מצד המלהק: מלהק אשר מעוניין למצוא אומן במאגר האומנים הרשומים נרשם לאתר ומקבל מאיתנו קוד גישה אישי. לאחר מכן המלהק ימלא את פרטי האודישן ואת המאפיינים של האומן אותו הוא מחפש (כולל פרטים  אשר חשובים לו כגון ימי צילום, תיאור דמות, צירוף קבצי טקסטים וכו') ולאחר מכן הוא ילחץ על כפתור החיפוש ושלל תוצאות שעונות על הקריטריונים יופיעו לו על המסך ומשם הוא רק יצטרך לבחור בסימון ולעבור לשלב הבא שבו כל האומנים והסוכנים שמייצגים את מי מבינהם שמיוצגים יקבלו את ההודעה על האודישן וכבר יוכלו לצלם אודישן דרך האתר ולשלוח למלהק שיקבל התראה על כל אודישן חדש שנכנס. משם המלהק יוכל להחליט אם האומן עבר , "מתנדנד" או לא עבר.

 

מצד האומן: אומנים אשר מיוצגים בסוכנות או לא מיוצגים יוכלו לבנות פרופיל שמתחיל מנתונים פיזיים ועד הכשרות, שואו רילז וקישור לרשתות החברתיות, כאשר הפרופיל ניתן לעריכה בכל עת ובכל מצב. מרגע הצטרפות למערכת EASY2CAST האומן נכנס למאגר האומנים ויהיה חשוף למלהקים/בימאים /חברות הפקה ויעלה את רף זימוניו לאודישנים וימי צילום. האתר דוגל בשיתוף עם סוכנויות שחקנים ולכן בעת זימון לאודישן, האומן יקבל הודעת WHATSAPP ומייל, בנוסף למייל שהסוכנות שבו הוא מיוצג (אם הוא מיוצג) שתקבל גם היא את הזימון והשיתוף פעולה יגביר את כמות ההזדמנויות שהאומן והסוכנות יקבלו. את האודישן יהיה ניתן לצלם ממכשיר הסלולר או לעלות קובץ שצולם במצלמה אחרת ולשתפו באופן מידי עם הגורם המבקש.

העקרונות שלנו

חשיפה מרובה בפני מלהקים,
במאים וחברות הפקה

זמינות לכל אומן בכפוף
להסכם מול סוכן.

הזדמנות שווה לכולם.

עריכת פרופיל בכל זמן.

מציאת אומנים מכל סוג ובכל
רמה.

זימונים כמות מרובה של
אומנים לאודישנים בזמן קצר.

רוצה לקחת חלק בהצלחה?

רוצים להיות חלק מהאתר והמאגר שלנו? אם אתם מוסד מוכר שרוצה להיות חלק מהאתר או סוכנות לייצוג שלא מופיעה כחלק מהסוכנויות המוצגות על ידינו – באפשרותכם להשאיר לנו פנייה.

למה חשוב שיהיה לנו סוכנ/ת שחקנים?

תפקיד של סוכן שחקנים הוא תפקיד משמעותי בהתפתחות שלכם כאומנים, למעט מציאת התפקיד הנכון בשבילכם מלאכת הסוכן היא מלאכה לא פשוטה. עליו לקדם אתכם, לחשוף אתכם בפני מלהקים ומלהקות, בימאי/ות, לערוך לכם את דף האומן והדבר החשוב ביותר לדאוג לתנאים והזכויות שלכם בחוזים מול חברות ההפקה בצורה הטובה ביותר.

המערכת שלנו באה להקל על עבודת הסוכן ולייצר למיוצגים שלו עוד פלטפורמת חשיפה, כאשר הסוכן מודע ומעודכן לכל פנייה אשר תגיע אליכם. בנוסף זה מקל עליו את מלאכת עריכת דף האומן שלכם (תמונות חדשות, שינוי בקורות החיים, ושנוי בנתונים פיזיים).

לרשימת הסוכנויות המורשות הנכם מוזמנים להיכנס לאתר שח"מ shaham.org.il (ארגון השחקנים והשחקניות בישראל) ולצפות ברשימה.

טיפים חשובים: